جستجو :

مشاوره خرید و فروش سهام بورسی، مسکن، طلا، ارز،سکه

مشاوره خرید و فروش سهام بورسی، مسکن، طلا، ارز،سکهمشاور اقتصادی یعنی چه؟
1- مسکن-خرید و فروش خانه:
آیا میخواهید خانه بخرید یا بفروشید ولی نگرانید که قیمت مسکن کاهش یا افزایش یابد و ضرر کنید؟ میخواهید سود کنید از خریدتان؟
پس بهتر است قبل از انجام چنین معاملات میلیونی ای ، زیر یک میلیون سرمایه گذاری کرده و با یک مشاور اقتصادی خوب مشورت کنید تا بجای ضرر سود نصیبتان شود، ما به شما مهندس فرزان راعی را معرفی میکنیم.

2- سهام بورس:
آیا پولی به شما ارث رسیده یا پس اندازی دارید و میخواهید بانک بگذارید و سودش را بگیرید ولی بانک ها به اندازه ی قبل سود کافی را نمی دهند یا به آنهایی هم که سود بالا می دهند اطمینان و اعتماد ندارید؟.... میتوانید پول را در حساب بانکی خودتان نگه دارید و یک حساب بورسی باز کنید ، اما خودتان چیزی از بورس و سهام نمیدانید ، پس یادگیری اولیه بورس و خرید و فروش سهام برای شما مساوی است با ضرر چون این افراد منظور مشاوران اقتصادی است خودشان تا 3-4 سال اول خودشان کلی ضرر داده اند تا یاد بگیرند و تجربه کسب کنند ، اگر به آنها اعتماد ندارید ما مهندس فرزان راعی را پیشنهاد میکنیم، پول را در حساب خودتان نگه دارید و تجربه هم کسب کنید چون ایشان به شما می گوید کدام سهم را بخرید و کی بفروشید .
3- ارز- دلار- یورو- پوند...
آیا میخواهید ارز بخرید اما نمیدانید کی؟
آیا میخواهید ارزتان را به تومان تبدیل کنید اما میترسید یکدفعه گران شود؟
مشاوره کنید، ما مهندس فرزان راعی را به شما پیشنهاد میکنیم، ایشان تحلیلگر حرفه ای بازارهای ایران و بین الملل می باشند.

قبل از هر خرید و فروشی با یک مشاور اقتصادی خوب مشورت کنید.

برای وقت مشاوره گرفتن :
سوال یا موردی که دارید به همراه نام و شماره ی تماس و ایمیل را به کانال مشاوران اقتصادی ما به سرپرستی مهندس فرزان راعی پیام دهید تا به شما پاسخ داده شود مشاوره خرید و فروش و اولین بار و راهنمایی شروع به کار در بورس کاملا رایگان می باشد. جواب ها به ایمیل تان ارسال میشود، در نوشتن ایمیل دقت کنید.
برای ورود به کانال تلگرام آی دی تلگرام زیر را در تلگرام خودتان دستی بنویسید و سپس روش کلیک کنید، این کانال فقط برای مشاوره شخص شما می باشد و یک کانال اطلاع رسانی و خبری نمی باشد: farzanraei@
تلفن :
موبایل :
آدرس :
يكشنبه 22 مرداد 1396   تعداد مشاهده این مطلب 211

مترجم و دیکشنری آنلاین |  طراحی سایت اصفهان |  طراحی سایت مدرسه و مدارس |  عکاسی صنعتی
درباره سایت

Valid XHTML 1.0 Transitional