جستجو :

کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ

شهر :تهران > تهران >
کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ تا حالا به این فکر کردید که چرا بعضی از شما با شرایطی تقریبا یکسان در کسب و کارتون از بعضی دیگه عقب تر هستید؟ یا چرا بعضی از بیزنس ها از بعضی دیگه به سرعت سبقت میگیرند و موفق میشن؟
حقیقت موضوع اینه که رقابت در دنیای کسب و کار حرفه ای خیلی هم کار ساده ای نیست!
• راستی، شما چه بیزنسی دارید؟
• ما براتون یه پیشنهاد حرفه ای داریم...

ما به شما فرآیند "کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ" پیشنهاد میدیم که برای اولین بر در ایران پایه ریزی شده و توسط یک تیم حرفه ای مدیریت و برنامه ریزی میشه...
اما واقعا چرا تفکرات برندینگ؟
آل رایس از بنیانگزاران مدیریت برند معتقد است که راه اندازی یا ادامه ی بیزنس یک مجموعه بدون تفکرات برندینگ آن یک اشتباه نا بخشودنی در تجارت است. کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ، اساسا به همه ی آنچه که صاحبان کسب و کار و مدیران به آن نیاز دارند تا به صورت حرفه ای و مطابق استاندارد های برند سازی پیش بروند گویند که در دو نتیجه کلیدی خلاصه می شود.
1. محصول یا خدمت شما باید براتون مشتری بیاورد.
2. مشتری شما باید براتون مشتری بیاورد.
برخی از خدمات پکیج های "کسب و کار حرفه ای بر پایه تفکرات برندینگ" شامل:
هویت سازی بصری برند شما( طراحی لوگو حرفه ای، رنگ سازمانی و کد گذاری، شعار تبلیغاتی، بیزنس کارت، بسته بندی و طراحی اصولی ست اوراق اداری با هدف حداکثر اثر گذاری، طراحی وب سایت، برنامه ریزی تخصصی CRM، مشاوره تکنیک های فروش حرفه ای، تحقیقات بازاریابی، ارایه فرم های درون سازمانی کلیدی، تنظیم قرارداد های حقیقی و حقوقی شما و... می باشد که می تواند وضعیت کسب و کار شما را نسبت به حالت کنونی متفاوت کند.
تلفن :
موبایل :
آدرس : آدرس دفتر مرکزی: ایران، تهران، سعادت آباد...
سه شنبه 24 اسفند 1395   تعداد مشاهده این مطلب 369
مشاهده تمام آگهی های این شخص

مترجم و دیکشنری آنلاین |  طراحی سایت اصفهان |  طراحی سایت مدرسه و مدارس |  عکاسی صنعتی
درباره سایت

Valid XHTML 1.0 Transitional