جستجو :

گروه آلومینیوم

شهر :تهران > تهران >
گروه آلومینیومواحد آنادایز

این مجتمع دارای دو واحد آلومینیوم مجزا میباشد که این واحدها با بهره گیری رکتی فایر 10.000 آمپر با دو ترانسفرماتور 800 آمپر و سیستم تسویه آبی و اسمز معکوس و مجهز به یک دستگاه چیلر50 تني و وانهای آنادایز شش متری می باشد که قادر به انجام آبکاری پروفیل ها و زیر سازی جهت رنگ آمیزی مقاطع آلومینیومی با میکرون بالا با ظر فیت 2000 تن ظرفیت سالانه را دارا میباشد.
خطوط رنگ استاتیک

این واحد دارای چهار خط رنگ پودری آلومینیومکه با بهره گیری از خط انتقال هوائی ( کانوایر) کابین و سایکلون که دارای دستگاه پاشش رنگ به صورت اتوماتیک و رباتیک و کوره پخت رنگ می باشد که قادر است انواع مقاطع پروفیل ها ی آلومینیومی را به طول حداکثر 8.5 متر طول . را به صورت استاتیک رنگ آمیزی نماید
کوره های اِجینگ پروفیل

اين مجموعه دارای کوره هاي اِجينگ جهت مقاوم ترکردن و بالا بردن سختی آلومینیوم تولید شده میباشد که پس از خروج از کوره، سختی پروفیل با دستگاه وبستر اندازه گیری و کنترل میشود.
واحد پولیش

این واحد دارای دو دستگاه پولیش تمام اتوماتیک میباشد که از آنها جهت پرداخت و براق کردن پروفیل های آلومینیوم جهت کوتینگ آنادایز مورد استفاده قرار میگیرد.
واحد دکورال

این واحد با ایجاد کوتینگ زیر کار کرومات و رنگ پس زمینه آماده برای بافت طرح چوب بر روی پروفیل های تولید شده با انجام فراینده لازم آماده برای پوشش دادن انواع طرح چوب در رنگ دلخواه علاوه بر زیبایی رنگ هماهنگ با محیط دلخواه شما مقاومت سطحی بیشتری را در پروفیل های دکورال به وجود می آورد.
تلفن :
موبایل :
آدرس : آدرس : تهران - میدان پونک - ابتدای بلوار آیت الله اشرفی اصفهانی - گلزار یکم - پلاک 1 - طبقه سوم
پنج شنبه 8 مهر 1395   تعداد مشاهده این مطلب 738

مترجم و دیکشنری آنلاین |  طراحی سایت اصفهان |  طراحی سایت مدرسه و مدارس |  عکاسی صنعتی
درباره سایت

Valid XHTML 1.0 Transitional