جستجو :

سامانه جامع مدارس

شهر :اصفهان > اصفهان >
سامانه جامع مدارساین سامانه در جهت ایجاد یک وب سایت جامع و کامل برای مدارس و آموزشگاه ها بصورت کاملا آن لاین فراهم شده است . شما می توانید به راحتی وب سایت مدرسه و یا آموزشگاه مورد نظر خود را بصورت آن لاین راه اندازی نمایید و اطلاعات دانش آموزان و اساتید و معلمان و ... را وارد نمایید
مزایای استفاده از سامانه جامع مدارس

ارائه آخرین اطلاعات و اخبار مدرسه به دانش آموزان و والدین
این سامانه با داشتن قابلیت های پویایی فراوان می تواند به بهترین شکل ممکن آخرین اطلاعات و رویدادهای مدرسه را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد . قرار گرفتن آخرین اخبار بر روی وب سایت ، ایجاد وب لاگ معلمان ، ایجاد گالری های تصاویر ، ایجاد صفحات کمک آموزشی و ... قابلیت هایی است که تماما در جهت اطلاع رسانی هرچه بهتر در این سامانه فراهم شده است .
افزایش کیفیت نظارت مستمر والدین
تمامی والدین خواستار امکاناتی هستند که بوسیله آن ها بتوانند هر چه بیشتر بر عملکرد فرزند خود در مدرسه نظارت داشته باشند . این سامانه با در اختیار گذاشتن اطلاعات بسیار زیاد پیرامون نحوه فعالیت دانش آموز ، والدین را در این امر خطیر یاری می رساند .
آشنایی دانش آموزان با تکنولوژی وب
در دنیای امروز نداشتن دانش به کارگیری وب یک نوع بی سوادی محسوب می شود . چه دانش آموزان و چه والدین آنها با استفاده از این سامانه با آخرین تکنولوژی های به کار رفته در وب سایت ها آشنا شده و با بکارگیری آن خو می گیرند. افزایش مهارت های به کارگیری اینترنت در دنیای امروز کاملا ضروی است .
سامانه ارسال پیامک
یکی از قابلیت های پرکاربرد این وب سایت سامانه ارسال پیامک آن می باشد که مدیریت مدرسه با به کارگیری آن قادر خواهد بود به راحتی به لیست انتخابی از والدین و یا معلمان و یا اعضای دفترچه تلفن پیامک ارسال کند . اطلاع رسانی انواع همایش ها و رویدادهای مدرسه و همچنین عدم حضور و یا تاخیر دانش آموز به والدین آنها بدین وسیله بسیار آسان شده است .
معرفی امکانات و افتخارات مدرسه
تمام امکانات و افتخارات یک مدرسه ناشناخته می ماند مگر اینکه آن ها را به خوبی به اطلاع دیگران برسانید . معرفی مناسب یک مدرسه می تواند در انتخاب شدن آن توسط والدین دانش آموزان بسیار مهم باشد . با به کارگیری وب سایت ما ، قابلیت های مدرسه شما به خوبی به دیگران معرفی خواهد شد .
نسخه آزمایشی


در نسخه آزمایشی تمام امکانات سایت را می توانید مشاهده و استفاده نمایید . در نظر داشته باشید که در نسخه آزمایشی اطلاعات ثبت شده در آخر هر روز پاک شده و به مقدار اولیه بازگردانده می شود .
در صورتیکه پس از بازدید از نسخه آزمایشی وب سایت آن را پسندید میتوانید برای مدرسه خود بصورت آنلاین یک وب سایت ایجاد کنید . ایجاد وب جدید
با ایجاد یک وب جدید ، وب سایت مدرسه شما در همان لحظه ایجاد شده و آماده استفاده خواهد بود . در پایان با پرداخت هزینه سامانه و ثبت دامنه ، وب سایت مدرسه شما با آدرس مخصوص شما قابل دسترس خواهد بود . ظاهر و تم سایت را می توانید بصورت آنلاین تغییر دهید و یا تم مخصوص خود را سفارش دهید .
این وب سایت برای ایجاد یک رابطه پویا مابین مدرسه و دانش آموز و والدین انها ایجاد شده است . آموزش نوین را با به کارگیری اینترنت به دانش آموزان و والدین هدیه کنید .
تلفن : 09212816323
موبایل : 09138028565
آدرس : اصفهان
دوشنبه 5 مهر 1395   تعداد مشاهده این مطلب 367

مترجم و دیکشنری آنلاین |  طراحی سایت اصفهان |  طراحی سایت مدرسه و مدارس |  عکاسی صنعتی
درباره سایت

Valid XHTML 1.0 Transitional