جستجو :

کسب درامد از اینترنت

کسب درامد از اینترنت

سلام و عرض خدا قوت
آیا تا به حال در مورد سایت های پرداخت به ازای کلیک چیزی شنیده اید؟
آیا تا به حال پیش آمده که به این فکر کنید که ای کاش شغل دومی هم داشتم و به بصورت پاره وقت ساعاتی از شبانه روز را بصورت کار درمنزل کسب درآمدکنم؟
آیا تا به حال فکر کرده اید که زمانی را که پشت سیستم خود در منزل نشسته اید و در هنگام نوشیدن یک نوشیدنی خوشمزه عصرانه تنها با چند کلیک به کسب درآمد روزانه بپردازید؟

 سایت های پرداخت به ازای کلیک سال هاست که در کشورهای خارجی مشغول فعالیت میباشند و کاربران با ثبت نام رایگان در این سایت ها تنها
با چند کلیک در روز به درآمدی نسبتا خوب ماهانه دست می یابند،متاسفانه به دلیل محدودیت های انتقال پول کاربران ایرانی از آن محروم
بودند.
اما خوشبختانه سایت های کلیکی یا پرداخت به ازای کلیک هم اکنون در کشور عزیزمان ایران نیز دایر شده است که کاربران عزیز ایرانی می توانند در این سایت ها به صورت رایگان ثبت نام کنند و با صرف تنها نیم ساعت در روز می
توانند به درآمدی ماهیانه ثابت دست یابند. شاید برایتان سوال باشد که اصلا سایت های کلیکی چی هست و چگونه کار میکنند اگر ادامه این متن را بخوانید این سوالات و همه سوالاتی که در ذهن شماست به طور یقین جواب داده خواهد شد و در پایان مطمینا با میل و رغبت کامل شما نیز به خانواده کلیکی ها می پیوندید به کسب درآمد مورد قبول دست خواهید یافت و ما را هم دعا خواهید کرد انشاالله..
سایت کلیکی چیست؟
با توجه به نوپا بودن سایت های کلیکی در ایران و افزوده شدن به این نوع
سایتها و کلا پویا شدن تجارت اینترنتی، به نطر می آید که بعضی از دوستان
نیاز به آموزش در مورد فلسفه وجودی سایت های کلیکی و از طرفی چگونگی کار
با این سایت ها، نحوه فعالیت و زیر مجموعه گیری و در نهایت مدیریت هزینه
ها و درآمد ها دارند. که ما در این مقاله قصد آموزش روش PTC وPTS موجود
در این سایت ها را داریم:

کلمات PTC و PTS به ترتیب مخفف Paid To Click و Paid To Sign up می باشند
که به اصلاح آنها را "پرداخت به ازای کلیک" و "پرداخت به ازای ثبت نام"
نامیده اند.

پرداخت به ازای کلیک (Paid To Click )

کاربران موجود در هر سایتی برای کسب درآمد بیشتر و از طرفی پویا شدن سایتها، اقدام به درج آگهی در سایت های دیگر می کنند.
این آگهی ها توسط افراد عضو در این سایت ها با 3 نوع آگهی های خیلی کوچک(به مبلغ هر کلیک 20 الی 30ريال) ، آگهی های مینی (به مبلغ هر کلیک30 الی60ريال) و آگهی های استاندارد (به مبلغ هر کلیک 100ريال) به کاربرانارائه می شود که شخض آگهی دهنده بابت این نوع آگهی ها به سایت مادر پول پرداخت کرده و بسته های مورد نظر و تعداد آن را خریداری میکند شما می توانید با کلیک بر این نوع آگهی ها علاوه بر دریافت مبلغ کلیک باسایت های جدید آشنا شده و در آنها عضو شوید. دقت داشته باشید که در این روش نام معرف که همان تبلیغ دهنده باشد، به صورت اتوماتیک پر شده است و شما با عضویت در این سایتهای جدید به واقع زیر مجموعه مستقیم آن شخص خواهید شد.

پرداخت به ازای عضویت (Paid To Sign up)

کاربران موجود در سایت ها برای جذب نیرو در سایتهای جدید کلیکی ، اقدام به آگهی درخواست عضویت در سایتهای مادر میکنن. تفاوت این نوع آگهی ها با آگهی های قسمت سوم در اینه که شخص آگهی دهنده بابت عضویت در سایت جدید از طریق لینک خودش و یا به عبارت ساده تر ثبت نام با نام معرف، به شما هدیه ای پرداخت میکند. این هدیه می تواند با توجه به نوع آگهی درخواست عضویت به مبلغ 1000ريال برای حالت استاندارد و یا  500ريال برای درخواست عضویت مینی باشد (به عبارتی برابر با 10 و 5 کلیک استاندارد). شخص آگهی دهنده قبلا هدیه شما رو به سایت پرداخت کرده است و شما بلافاصله با ثبت نام دراین سایتها و پر کردن فرم درخواست عضویت و تائید آن توسط شخص آگهی دهنده
، مبلغ جایزه را در حساب جاری دریافت می کنید. نحوه پر کردن فرم درخواست عضویت به این صورته که شما باید نامی که در آن
سایت جدید ثبت نام کرده اید(نام کاربری) و مدرک درخواستی شخص آگهی دهنده (که بنا به سلیقه شخص آگهی دهنده مطرح می گردد)را پر کرده و نسبت بهارسال آن اقدام نمائید.
بدیهی است که در صورت ثبت نام و درج معرف در هنگام ثبت نام، اسم شما در زیر مجموعه های شخص آگهی دهنده وارد می گردد و آن شخص پس از صحت ثبت نام ، نسبت به تائید جایزه اقدام می نماید. پس شما اگر در سایتی بر اساس آگهی درخواست عضویت ثبت نام کرده اید تمام اطلاعات شما برای شخص آگهی دهنده ارسال میگردد تا آن شخص بتواند هدیه شما را تائید و پس ار آن سایت آنی به شما پرداخت نماید.حالا اگر در 10 سایت مختلف این آگهی وجود داشت و برای اشخاص مختلف ، فقط یکبار می توان پرداخت نمود. به عبارت ساده تر چون شما در هر سایت یکبار می توانید ثبت نام کنید (البته با یک آی پی-یک خط_یک اسم و یک کامپیوتر) پس یکبار هم هدیه به شما پرداخت می گردد.

آیا فعالیت سایت های کلیکی و باکس غیر قانونی است ؟

خیر،فعالیت این سایت ها کاملا قانونی است و مورد تاید ستاد ساماندهی  و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  می باشد.
سایت کلیکی چیست؟
     
محلی است که افرادی مثل شما به منظور کسب درآمد ، به طور رایگان درآن ثبت نام می کنند و تبلیغ کنندگان نیز تبلیغات خود را در آسمان باکس به نمایش می گذارند .    هدف این سایت ها ایجاد یک رابطه برد - برد بین تبلیغ کننده ها و مشتریان (کاربران) می باشد و این چیزی است که اتفاق می افتد ؛تبلیغات تبلیغ کننده ها توسط این سایتها  دیده می شوند و مشتری جذب می کنند و کاربران نیز با کلیک روی تبلیغات کسب درآمد می کنند.
میزان درآمد من در این سایت ها چقدر است ؟
   
میزان درآمد شما  مبلغی ثابت نیست.     درآمد شما در  وابسته به چندین عامل از جمله نوع عضویت شما، تعداد نفرات شما، نوع تبلیغاتی که مشاهده می کنید و... می باشد .
   
سیستم  به گونه ای طراحی شده است که هرچه فعالیت اصولی شما بیشتر باشد، درآمدتان به صورت روزافزون افزایش می یابد. همچنین امکاناتی مانند اجاره نفرات، ارتقاء حساب و... سبب می شوند شما درآمد خود را در آسمان باکس چند برابر کنید .

بابت مشاهده هر تبلیغ چقدر دریافت می کنم ؟
درآمد شما در سایت های مختلف متفاوت است ما در اینجا جدول درآمد یکی از سایت های معتبر ایرانی را برای شما نشان می دهیم تا بیشتر با ماهیت آن آشنا شوید     مقدار درآمد شما از مشاهده هر تبلیغ با توجه به نوع عضویت شما و نوعتبلیغی که مشاهده می کنید به صورت زیر محاسبه می شود :

ultimate

diamond

silver

standard

نوع عضویت

175ریال

130ریال

70ریال

60ریال

درآمد مشاهده هر تبلیغ 30 ثانیه ای توسط کاربر

200ریال

160ریال

120ریال

110ریال

شاهده هر تبلیغ 60 ثانیه ای توسط کاربر

220ریال

175ریال

170ریال

160ریال

شاهده هر تبلیغ 90 ثانیه ای توسط کاربر

75ریال

60ریال

35ریال

30ریال

شاهده هر تبلیغ 30 ثانیه ای توسط زیرمجموعه کاربر

90ریال

75ریال

65ریال

55ریال

شاهده هر تبلیغ 60 ثانیه ای توسط زیرمجموعه کاربر

125ریال

110ریال

95ریال

80ریال

شاهده هر تبلیغ 90 ثانیه ای توسط زیرمجموعه کاربر

 

برای ثبت نام  رایگان در این سایت می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:
www.asemanbux.com/register.php?ref=sabah

درآمد خود را چگونه و چه زمانی دریافت می کنم؟
   
آسمان باکس درآمد شما را به تمام حسابهای عضو شبکه شتاب واریز می کند  در آسمان باکس شما نیازی به داشتن حساب در بانکهای خارجی و یا اینترنتی نیستید و می توانید درآمد خود را مستقیماً توسط بانکهای ایرانی دریافت کنید .

   
شما برای برداشت از حساب خود باید شرایط مورد نیاز برداشت را داشته
باشید که به شرح زیر است :
    1-
برای برداشت شما باید حداقل 100 تبلیغ مشاهده کرده باشید .
    2-
شما برای برداشت می بایست به حداقل موجودی قابل برداشت برداشت توجه کنید.
   
حداقل مبلغ برداشت 10,000 ریال برای اولین برداشت ، 20,000 ریال برای
دومین برداشت ، 40,000 ریال برای سومین برداشت و 60,000 ریال برای برداشت
چهارم و بعد از آن می باشد .

   
شما با کلیک روی لینک زیر می توانید آخرین پرداختهای آسمان باکس به کاربران را مشاهده کنید:
   
مشاهده آخرین پرداختهای آسمان باکس به کاربران
    توجه : اگر به دلیل اشتباه بودن شماره حساب، شماره شبا و یا سایر اطلاعات ، وجه پرداختی آسمان باکس توسط بانک شما برگشت بخورد و پولی به دست شما نرسد مسئولیت آن به عهده شما خواهد بود و آسمان باکس برای بررسی این موضوع حداقل 3000 تومان به عنوان کارمزد از حساب شما کسر خواهد کرد. بنا بر این در هنگام وارد کردن اطلاعات خود در قسمت تنظیمات شخصی، دقت کنید.

آیا برای فعالیت در آسمان باکس حتماً باید در بانک پاسارگاد حساب داشته باشم؟
   
بانک پاسارگاد و در گاه پرداخت فقط یک واسطه بین ما و شما حساب می شوند و شما با داشتن حساب در هر بانکی می توانید از طریق درگاه بانک پاسارگاد به حساب خود پول واریز کنید ، فقط کافی است یک حساب عضو شبکه شتاب داشته باشید و از کارت عضو شتاب خود استفاده کنید.

شماره شبا چیست و چگونه آن را بدست بیاورم؟
    شناسه حساب بانکي ايران که به اختصار ً شبا ً ناميده مي شود ، شماره اي است 24 رقمي که يک حساب بانکي را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکي ايران مشخص مي کند .

   
آسمان باکس برای پرداخت درآمد شما به این شماره نیاز دارد ، شما می توانید این کد را با مراجعه به سایت بانکی که در آن حساب دارید و یا
مراجعه حضوری به نزدیک ترین شعبه بانک مورد نظر به دست بیاورید.

دوستان برای اطلاعات دقیقتر به خود سایت ها مراجعه کنید و بخش راهنمایی را مطالعه بفرمایید.

در زیر معتبرترین این سایت ها رو به ترتیب به شما معرفی میکنم و شما میتوانید با کپی و پیست کردن این لینکها در مرورگر خود به صفحه ثبت نام رفته و ثبت نام کنید.
این سه سایت متعلق به شرکت فن آوری آسمان می باشد و مجوز های فعالیت مورد تاید ستاد ساماندهی را میتوانید در خود این سایت ها ببینید

http://www.teobux.com/index.php?ref=poaro
 
http://www.asemanbux.com/index.php?r=lLjD08w=
http://www.asanbux.com/index.php?r=lLjD08w=

سایت باکسچی یک سایت تازه تاسیس می باشد که بنده خودم از ابتدای تاسیس در
آن ثبت نام کردم و حدود 200000تومان هم برداشت کردم و مورد تاید می باشد
http://buxchi.com/?r=poaro

از این که تا پایان مطلب با ما بودید سپاسگذارم
موفق و موید باشید

پنج شنبه 9 خرداد 1392   تعداد مشاهده این مطلب 2522

ثبت پیام شما در رابطه با این آگهی
نام شما :
ایمیل شما :
متن پیام : 
مترجم و دیکشنری آنلاین |  طراحی سایت اصفهان |  طراحی سایت مدرسه و مدارس |  عکاسی صنعتی
درباره سایت

Valid XHTML 1.0 Transitional