جستجو :

افزایش قد!!!

شهر :تهران > تهران >
افزایش قد!!!
خانم ها و آقايان ديگر نگران کوتاهي قد خود نباشيد زيرا فقط با روزي يک ساعت تمرين مي توانيد به قد دلخواه خود برسيد.

* بدون نياز به جراحي و دارو *

اين کيت با ارزش براي گروه سني بين 10 الي 35 سال مورد استفاده قرار مي گيرد و شامل يک کتابچه ترجمه شده به فارسي در 46 صفحه و 4 عدد سي دي تصويري VCD (قابل پخش در کامپيوتر و دستگاههاي پخش سي دي) مي باشد.

توضيحات اين مجموعه بصورت ورزش طي CD هاي تصويري توسط مربيان اروپايي ارائه شده است.دوره درمان 40 روز الي 2 ماه است و ميزان افزايش قد بين 8 الي 15 سانت مي باشد.

پس از سالها تلاش و تحقيقات توسط محققين و متخصصين و ارائه نظريه هاي مختلف ، امروزه اثبات شده است که تمرينات مخصوص و مشخص ورزشي بهترين و موثر ترين روش براي افزايش قد مي باشد .

بسياري بر اين باورند که افزايش قد تنها و تنها در سنين رشد امکان پذير است ، البته اين موضوع کمي جاي بحث دارد . نه تنها در سنين رشد بلکه بعد از آن نيز تا حدود سن 35 سالگي هنوز اين امکان وجود دارد که بتوان به ميزان قابل ملاحظه اي قد خود را افزايش داد ، اما در اين سنين ديگر با حرکات ساده ورزشي چنين مقصودي حاصل نخواهد گشت . تنها و تنها اين امر توسط حرکاتي مخصوص و بسيار ساده امکان پذير است .

بسياري از مردم وقتي نا اميد از افزايش قد خود به بعضي متخصصين مراجعه مي نمايند ، با پيشنهاد هاي بسيار خطرناکي همچون عمل جراحي و .... که نه تنها بسيار خطرناک است بلکه هزينه هاي بسيار هنگفتي نيز دارد روبرو مي شوند .

مشخصات محصول :
دوره تمرين 40 تا 60 روز
افزايش ???? تضميني ? تا ?? سانتي متري قد
داراي تائيديه از وزارت بهداشت ژاپن
مجموعه در 4 سي دي تصويري و يک کتاب 46 صفحه ايي
همراه با رژيم غذايي مناسب و آموزش کامل به صورت تصويري و کتبي
و نحوه استفاده درست محصول به همراه جدول قد و سايز در افراد مختلف
بدون محدوديت سني
آموزش حاوي :ايروبيک و شارون و يوگا (حرکات خاص)
بهترين روش براي بلند کردن قد، روشي نوين و قابل استفاده در منزل و بدون نياز به هيچ وسيله خاص

مجموعه حرکات ورزشي مخصوص افزايش قد

در مرحله اول فارغ از ميزان سن شما ، رشد قدتان آغاز خواهد شد ! ! ! شايد کمي تعجب کرده باشيد ولي 100 % فارغ از سن شما اين رشد در قد شما رخ خواهد داد . براي توضيح بيشتر بايد گفت ، بيش از 95 % مردم بي آنکه خبر داشته باشند ، خمش و قوسي در ستون فقرات خود دارند و همچنين قسمت کمر آنها نيز داراي گودي و فرو رفتگي بيش از حد طبيعي مي باشد . اگر روشي وجود داشته باشد که اين خميدگي در ستون فقرات و گودي کمر اضافه را از بين ببرد وگودي کمر را به حد طبيعي خود برساند ، 100% به ميزان قابل توجهي ( حد اقل 3 سانتيمتر ) قد شما بلند تر خواهد شد و اين از لحاظ پزشکي به طور قطع تائيد شده است . پس حد اقل 3 سانتيمتر رشد قد شما فارغ از سنتان رخ مي دهد ! اما در مرحله دوم ، همين حرکات که به طور موضعي انجام خواهد شد و تآثير بسيار زيادي بر روي مفاصل و استخوانهاي خاص دارد ، با تحريک هورمون رشد در قسمتهاي خاص و حساسي از بدن ، و تراکم استخواني در طول ( کشيدگي استخوان در طول ) باعث افزايش قد شما خواهد شد . اين اتفاق به سن شما وابسته است . مثلآ ما براي يک فرد 20 ساله ، موفقيت در اين روش را حداقل 6سانتيمتر در نظر مي گيريم و آن را تضمين مي کنيم . چرا که آمار به دست آمده اين را نشان مي دهد . براي افراد بالاي 20 سال و کمتر از 25 سال حد اقل رشد قد 4 سانتيمتر خواهد بود و براي بالاتر از 25 سال ، ما حد اقل رشد 3 سانتيمتر را تضمين خواهيم نمود . البته شايد سوال در ذهن شما اين باشد که در سنين نوجواني چه ؟ بايد گفت انجام اين حرکات در سنين نوجواني مي تواند تا 10 سانتيمتر در مدت 2 يا 3 سال در ميزان رشد قد شما تآثير بگذارد


اين مجموعه براي خانمهاي باردار هم هيچ ضرري ندارد و از طرف وزارت بهداشت ژاپن تائيد شده است.
تهيه مجموعه بالا به تمامي خانمها و آقاياني که براي زيبايي اندام خود تلاش مي کنند توصيه مي شود

8,000 تومان
.

دوشنبه 9 ارديبهشت 1392   تعداد مشاهده این مطلب 1529

مترجم و دیکشنری آنلاین |  طراحی سایت اصفهان |  طراحی سایت مدرسه و مدارس |  عکاسی صنعتی
درباره سایت

Valid XHTML 1.0 Transitional